12. ročník populárního florbalového turnaje mužů

svk

Slovácký pohár 2016

Fotky Lukáše Baroně
Fotky
Videa
Kanadské bodování

Celkové pořadí:
1. IBK Tým
2. Sběrači
3. FBC Ostrava
4. FbC Bučovice
5. The Edge
6. Křídla bufetů
7. Hoši od Bobří řeky
8. TJ Sokol Lanžhot
9. ČSKA Ostrava
10. Husův hněv
11. Kladivári Prievidza

Nedělní výsledky v play-off

Kvalifikace
9:00 k1 A2 – B4 Hoši od Bobří řeky Kladivári Prievidza  13:0
9:40 k2 B3 – C4 FbC Bučovice Husův hněv  2:0
10:20 k3 A3 – C3 TJ Sokol Lanžhot ČSKA Ostrava  4:1
Čtvrtfinále
11:00 č1 B2 – C2 Sběrači Křídla bufetů 4:3
11:45 č2 A1 – vítěz k2 The Edge  FbC Bučovice  3:4 sn
12:30 č3 C1 – vítěz k1 IBK Tým  Hoši od Bobří řeky  3:2
13:15 č4 B1 – vítěz k3 FBC Ostrava  TJ Sokol Lanžhot  4:0
Semifinále
14:00 s1 vítěz č1 – vítěz č2  Sběrači  FbC Bučovice  3:2
14:50 s2 vítěz č3 – vítěz č4  IBK Tým  FBC Ostrava  5:2
16:00 o 3. místo  FbC Bučovice  FBC Ostrava  3:5
16:45 finále  Sběrači  IBK Tým  3:5

LB_29611Vítěz kanadského bodování:
Pavel Krchňáček (Hoši od Bobří řeky) 18 bodů (10+8)

Nejlepší brankář:
Petr Ručka (IBK Tým)

Nejlepší hráč:
Tomáš Zach (Sběrači)

Sobotní výsledky ve skupinách

Tabulka A Tabulka B Tabulka C

Dovednostní soutěže s eFlorbal.cz

Přesnost střelby:
1. místo – Jan Kahánek (Hoši od Bobří řeky)
2. místo – Miroslav Tichopádek (Husův hněv)
3. místo – Sebastián Bobáčik (Sběrači)

Rychlost vedení míčku:
1. místo – Martin Krchňáček (Hoši od Bobří řeky)
2. místo – Vašek Večeřa (Křídla Bufetů)
3. místo – Matěj Kostka (IBK Tým) a Tomáš Fantura (Husův hněv)

Střelba na šampus:
Šampus trefili - Michal Bernát (TJ Sokol Lanžhot), Martin Nagy (IBK Tým) a Lukáš Škvarka (Kladivári Prievidza)

LB_29442

Slovácký pohár 2015

Kanadské bodování

Celkové pořadí:
1. The Edge
2. FBC Bučovice
3. Křídla bufetů
4. LEXX Dream Team
5. Sběrači
6. Hoši od Bobří řeky
7. Walachia Team
8. mhpc Králíky
9. Bad Boys

Neděle 12.7.2015 – play-off

9:00 1 kvalifikace Hoši od Bobří řeky volný postup
9:40 2 kvalifikace mhpc Králíky – Bad Boys 2:1
10:20 3 čtvrtfinále LEXX Dream Team – Walachia Team 8:2
11:05 4 čtvrtfinále The Edge – Hoši od Bobří řeky 5:3
11:50 5 čtvrtfinále Sběrači – Křídla bufetů 3:5
12:35 6 čtvrtfinále FBC Bučovice – mhpc Králíky 7:1
13:20 7 semifinále The Edge – LEXX Dream Team 2:1
14:10 8 semifinále FBC Bučovice – Křídla bufetů 4:3 sn
15:00 9 utkání o 3. místo LEXX Dream Team – Ķřídla bufetů 1:5
15:45 10 finále The Edge – FBC Bučovice 6:1

Sobota 11.7.2015 – utkání ve skupinách
Skupina A   Skupina B

Dovednostní soutěže

I. Rychlostní soutěž:
1. Petr Kašpar (LEXX Dream Team)
2. Vojtěch Duda (Sběrači)

II. Přesnost střelby:
1. Ondřej Jagoš (Hoši od Bobří řeky)
2. Jaromír Lazor (FBC Bučovice)
3. Lukáš Nevrlka (LEXX Dream Team)

III. „11.000 Kč nebo nic“:
18 hráčů vystřelilo na malý cíl 36 pokusů, ale nikdo se netrefil…

LB_24205

Slovácký pohár 2014

LB_20103

Neděle 20.7.2014 – play-off

Osmifinále:
FBC Bučovice – Svítící obrazy 11:1
IBK Plantážníci – Bučis Team 5:0
LEXX Dream Team – Guanas Floorball Team 6:1
Křídla bufetů –  FBC Slovácko 6:1
B.E.S.K.Y.D. Selection – Bad Boys 2:1
Walachia Team – Goralia Team 3:2
FBK Spartak Hluk – volný postup
Hoši od Bobří řeky – volný postup

Čtvrtfinále:
FBK Spartak Hluk - FBC Bučovice 6:3
LEXX Dream Team - B.E.S.K.Y.D. Selection 3:2 TS
Hoši od Bobří řeky – IBK Plantážníci 4:2
Křídla bufetů - Walachia Team 2:1 TS

Semifinále:
FBK Spartak Hluk - LEXX Dream Team 8:2
Hoši od Bobří řeky - Křídla bufetů 4:1

O 3. místo:
LEXX Dream Team - Křídla bufetů 5:4

Finále
Hoši od Bobří řeky - FBK Spartak Hluk 5:2 

 

Sobota 19.7.2014 – výsledky utkání ve skupinách

Skupina A
Skupina B
Skupina C

Dovednostní soutěže s eflorbal.cz

Rychlost vedení míčku:
1. místo – Martin Krchňáček (Hoši od Bobří řeky)
2. místo – Roman Houbal (FBC Bučovice)

Přesnost střelby:
1. místo – Pavel Barabáš (B.E.S.K.Y.D. Selection)
2. místo – Lukáš Uhrinovský (FBC Bučovice)
3. místo – Daniel Krejčíř (IBK Plantážníci)

Rychlost střely:
1. místo – Marek Dzierza (B.E.S.K.Y.D. Selection)
2. místo – Tomáš Janča (FBK Spartak Hluk)
3. místo – Sebastián Bobáčik (IBK Plantážníci)